DETOXIKACE, IMUNITA

112,00472,00

Podporuje činnost orgánů vylučujících z těla škodlivé látky. Přispívá ke zlepšení imunity. Napomáhá regeneraci organismu po léčbě antibiotiky. Zlepšuje kvalitu kůže a srsti.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: BS-O-0001 Kategorie:

Tato čistící bylinná směs podporuje činnost orgánů vylučujících z těla škodlivé látky a přispívá k posílení imunity a regeneraci po léčbě antibiotiky. Ostropestřec, lopuchčekanka posilují správnou funkci jater, kopřiva obsahuje třísloviny, flavonoidy, minerální látky, vitamíny A a C a tím zlepšuje krvetvorbu, jehlice trnitá spolu se zlatobýlem a přesličkou podporují správnou funkci ledvin, působí močopudně a napomáhají ke zlepšení revmatických potíží, tužebník má antibakteriální účinky, je močopudný a pomáhá při poruchách látkové výměny. Bez černý mimo jiné zlepšuje pružnost cévních stěn a regeneruje jaterní buňky a tím významně přispívá k detoxikaci organismu. Kopřiva pročišťuje krev a podporuje krvetvorbu, obsahuje velké množství minerálů (Ca, Mg, K, P, Fe) a vitamíny C a B, stimuluje metabolismus. Třísloviny obsažené ve zlatobýlu působí protizánětlivě, přispívají k optimální funkci žlučníku a dvanáctníku, ničí parazity, viry a plísně, upravují střevní mikroflóru. Čistý přírodní produkt.

Další informace

Hmotnost -
Latinský název

Detox, Immunitas

Komu je směs určena

Koně, psi, kočky a další zvířata.

Doporučená doba podávání

V období se zvýšeným rizikem nachlazení podzim), pro zlepšení imunity, po léčbě antibiotiky a lékařských zákrocích (max. 6 týdnů).

Příprava nálevu

Směs zalijeme vroucí vodou, necháme odstát 10min.

Dávkování - koně a ostatní velká zvířata (500kg)

40g (2 hrstky) směsi zalijeme 400ml vroucí vody (mláďata poloviční dávku). Nálev necedíme a přimícháme do krmné dávky.

Dávkování - psi, kočky a ostatní malá zvířata

Malá zvířata: na 10 kg váhy 1 čajovou lžičku směsi zalijeme 0,5 dcl vroucí vody. Přecezený nálev přidáváme do vody, do jídla (granule) nebo aplikujeme přímo do tlamy. Pro větší účinnost můžeme dávku rozdělit na 2 díly a podávat ráno a večer.

Dávkování - tip

Pro větší účinnost můžeme dávku rozdělit na 2 díly a podávat ráno a večer.

Složení

kopřiva dvoudomá nať (Urtica dioica herba), celík zlatobýl nať (Solidago virgaurea L. herba), čekanka obecná nať (Cichorium intybus herba), lopuch větší list (Arctium lappa folium), ostropestřec mariánský plod ilybum marianum fructus), přeslička rolní nať (Equisetum arvense herba), tužebník jilmový nať (Filipendula Ulmana herba), bez černý květ (Sambucus nigra L. flos), jehlice trnitá kořen (Ononis spinosa radix)

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Šarže

číslo schválení  066-15/C.
Schváleno ÚSKVBL (Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv)

Výrobce

Bylinky S.E.N. s.r.o.
Vyrobeno v České republice.