KLOUBY A ARTHRÓZA

119,00519,00

Podporuje vstřebávání otoků, příznivě ovlivňuje léčbu šlach a kloubů. Napomáhá snížit bolestivost a tvorbu zánětů. Vhodné také pro chronická onemocnění pohybového aparátu i preventivně pro starší jedince.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: BS-O-0002 Kategorie:

Tato bylinná směs je vhodná při akutních i chronických potížích pohybového aparátu. Čistící účinky břízy a zeměžluč pozitivně působí při zraněních a zlepšují rekonvalescenci. Účinné látky obsažené ve vřesu (glykosid arbutin, třísloviny, hořčiny, kyselina křemičitá, saponin, alkaloidy) podporuji vylučování kyseliny močové z těla, zbavují škodlivých usazenin, zmírňují otoky kloubů a bolesti svalů, prospívají při revmatických potížích, příznivě ovlivňují léčbu šlach a kloubů. Přeslička podporuje správnou funkci ledvin, působí močopudně a napomáhá ke zlepšení revmatických potíží. Máta posiluje organismus, meduňka uklidňuje a uvolňuje křečovité napětí svalů, snižuje bolestivost a tvorbu zánětů. Kopřiva pročišťuje krev a podporuje krvetvorbu, obsahuje velké množství minerálů (Ca, Mg, K, P, Fe) a vitamíny C a B, stimuluje metabolismus.  Jalovec podporuje léčbu kloubních onemocnění jako je dna, revma, arthróza. Směs pozitivně ovlivňuje kvalitu života zvířat s onemocněním pohybového aparátu i starých a nemocných zvířat. Čistý přírodní produkt.

Další informace

Hmotnost -
Latinský název

Suta, Arthrosis

Komu je směs určena

Koně, psi, kočky a další domácí mazlíčci a ostatní zvířata.

Doporučená doba podávání

Při akutních i chronických potížích. Dlouhodobě u starých zvířat (6týdnů/1týden pauza).

Příprava nálevu

Směs zalijeme vroucí vodou, necháme odstát 10min.

Dávkování - koně a ostatní velká zvířata (500kg)

40g (2 hrstky) směsi zalijeme 400ml vroucí vody (mláďata poloviční dávku). Nálev necedíme a přimícháme do krmné dávky.

Dávkování - psi, kočky a ostatní malá zvířata

Malá zvířata: na 10 kg váhy 1 čajovou lžičku směsi zalijeme 0,5 dcl vroucí vody. Přecezený nálev přidáváme do vody, do jídla (granule) nebo aplikujeme přímo do tlamy. Pro větší účinnost můžeme dávku rozdělit na 2 díly a podávat ráno a večer.

Dávkování - tip

Pro větší účinnost můžeme dávku rozdělit na 2 díly a podávat ráno a večer.

Složení

bříza bělokorá list (Betula pendula folium), kopřiva dvoudomá nať (Urtica dioica herba), máta peprná nať (Mentha piperin herba), meduňka lékařská nať (Melissa officinalis herba), přeslička rolní nať (Equisetum arvense herba), jalovec černý plod (Juniperus communis fructus),vřes obecný nať (Calluna vulgarit herba), zeměžluč lékařská nať (Centaurium erythraea herba)

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Šarže

číslo schválení  066-15/C.
Schváleno ÚSKVBL (Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv)

Výrobce

Bylinky S.E.N. s.r.o.
Vyrobeno v České republice.