Balíček EXTRA - Mám dárky vyřešené

Tento exkluzivní balíček vám pomůže zmírnit předvánoční stres a shon s nakupováním dárků pro rodinu, přátele či pracovní kolegy. Pokud byste rádi obdarovali větší množství lidí, ale rok co rok si před Vánoci lámete hlavu s tím, co by bylo vhodné koupit, s naším balíčkem Mám dárky vyřešené, už nemusíte.

Skladem
Kód: 553
4 999 Kč
Kategorie: AKCE A BALÍČKY
Hmotnost: 2 kg
Balíček EXTRA - Mám dárky vyřešené
Akce Novinka Tip

Tento exkluzivní balíček vám pomůže zmírnit předvánoční stres a shon s nakupováním dárků pro rodinu, přátele či pracovní kolegy. Pokud byste rádi obdarovali větší množství lidí, ale rok co rok si před Vánoci lámete hlavu s tím, co by bylo vhodné koupit, s naším balíčkem Mám dárky vyřešené, už nemusíte. Díky pestrosti, kvalitě a rozmanitosti tohoto balíčku si letos s vánočními dárky budete vědět rady. Můžete si vybrat 10 různých čajů dle naší vlastní receptury, dále 10 lahodných čajů dárkových, které těší nejen tělo, ale také duši, 3 kusy nahřívacích polštářků, 3 tuhé krémy, 5 kusů mýdla a k tomu ještě 10 kusů fair trade tašek, které můžete k dárku přibalit anebo v nich dárek rovnou darovat.

S tímto extra balíčkem máte dárky vyřešené a můžete si pohrát s vlastní fantazií a vymýšlet, jaké čaje a jaké kombinace dárkových předmětů potěší vaše blízké. Kolegové v práci mohou dostat dárkové čaje, babičky a dědečky jistě potěší bylinné čaje dle tradiční receptury a nahřívací polštářky, ženy i muži mají v oblibě mýdla, krémy i tašky na nákupy. Jaká bude ta vaše kombinace?

Díky tomu, že koupíte jeden balíček na pár kliknutí, ušetříte spoustu času, který můžete věnovat činnostem pro vás důležitým, dobíjejícím a odpočinkovým anebo k těmto zakoupených dárečkům vyrobíte něco vlastního, třeba přání, a dokonalý dáreček, s láskou připravený, bude na světě.

Balíček není dárkově zabalen, do poznámky napište výběr čajů, mýdel, tuhých krémů  a barvy nahřívacích polštářků.

Složení balíčku: 

  • 10x čaj dle tradiční receptury (100g), vlastní výběr
  • 10x čaj dárkový (50g), vlastní výběr
  • Nahřívací polštářek 3Ks, vlastní výběr
  • Tuhý krém 3ks, vlastní výběr
  • Mýdlo 5ks, vlastní výběr
  • Taška faire trade 10ks
Zpět do obchodu