Vánoční čaje - 12ks

Velký vánoční balíček 12ti čajů ve čtyřech variantách krásně ladí s přicházejícím časem Vánoc a zimního období. Od každého čaje jsou tu 3 kusy, takže můžete s láskou a radostí obdarovat vánočními čaji i vaše blízké, kteří budou jistě potěšeni.

Skladem
Kód: 562
999 Kč
Kategorie: AKCE A BALÍČKY
Hmotnost: 1 kg
IMG E0544
Akce Novinka Tip

Vychutnejte si vánoční svátky všemi smysly. Teplo domova, vůně vánočního cukroví, rolničky, koledy a společně strávené chvíle s šálkem voňavého vánočního čaje. V tomto velkém vánočním balíčku máte na výběr ze čtyř možností, které krásně ladí s přicházejícím časem Vánoc a zimního období. Od každého čaje jsou tu 3 kusy, takže můžete s láskou a radostí obdarovat vánočními čaji i vaše blízké, kteří budou jistě potěšeni.

Můžete se nechat pohýčkat Andělským pohlazením nebo kořeněnou chutí Vánočního snu. Období zimního slunovratu lze oslavit a přivítat čajíkem stejného názvu, který svým pestrým složením probouzí životadárnou energii ve vašem těle, stejně jako se v období zimního slunovratu rodí Slunce. A když se vrátíte promrzlí ze zimní lyžovačky, sáňkovačky či koulovačky, vaše tělo skvěle prohřeje čaj s velmi jasným názvem Vyžeň zimu. Naše těla v zimní období volají po teplých, lahodných a prohřívacích nápojích, dopřejte jim zdravou a láskyplnou péči z přírody a užívejte si chvilek zastavení a bytí v přítomnosti.

Balíček není dárkově zabalen.

Složení balíčku:

  • Vánoční sen 3x (Bylinný čaj 50g)
  • Andělské pohlazení 3x (Bylinný čaj 50g)
  • Vyžeň zimu 3x (Bylinný čaj 50g)
  • Zimní slunovrat 3x (Bylinný čaj 50g)
Zpět do obchodu