Zásoba na zimu

V našem velkém rodinném vánočním balíčku máte na výběr ze čtyř možností, které krásně ladí s přicházejícím časem Vánoc a zimního období. Tyto čajové směsi jsou ve větším, 100 gramovém balení, takže vám vydrží opravdu dlouho.

Skladem
Kód: 565
649 Kč
Kategorie: AKCE A BALÍČKY
IMG E0522
Akce Novinka Tip

Vychutnejte si vánoční svátky všemi smysly. Teplo domova, vůně vánočního cukroví, rolničky, koledy a společně strávené chvíle s šálkem voňavého vánočního čaje. V našem velkém rodinném vánočním balíčku máte na výběr ze čtyř možností, které krásně ladí s přicházejícím časem Vánoc a zimního období. Tyto čajové směsi jsou ve větším, 100 gramovém balení, takže vám vydrží opravdu dlouho.

Můžete se nechat pohýčkat Andělským pohlazením nebo kořeněnou chutí Vánočního snu. Období zimního slunovratu lze oslavit a přivítat čajíkem stejného názvu, který svým pestrým složením probouzí životadárnou energii ve vašem těle, stejně jako se v období zimního slunovratu rodí Slunce. A když se vrátíte promrzlí ze zimní lyžovačky, sáňkovačky či koulovačky, vaše tělo skvěle prohřeje čaj s velmi jasným názvem Vyžeň zimu. Naše těla v zimní období volají po teplých, lahodných a prohřívacích nápojích, dopřejte jim zdravou a láskyplnou péči z přírody a užívejte si chvilek zastavení a bytí v přítomnosti.

Balíček není dárkově zabalen.

Složení balíčku:

  • Vánoční sen (Bylinný čaj100g)
  • Andělské pohlazení (Bylinný čaj100g)
  • Vyžeň zimu (Bylinný čaj100g)
  • Zimní slunovrat (Bylinný čaj100g)
Zpět do obchodu