Průjem

Bylinný přípravek pro koně a ostatní velká zvířata.

Skladem
Kód: 068-15/C
769 Kč
Kategorie: Bylinky pro koně
Hmotnost: 0.84 kg

Při akutním průjmu. Napomáhá ke zklidnění a obnově přirozené funkce střeva. Pozitivně přispívá k úpravě procesu trávení a resorbce živin ve střevě a také k optimálnímu množství a složení plynů, vznikajících během trávení.

Tato vynikající bylinná směs blahodárně působí při akutním i chronickém průjmu. Napomáhá ke zklidnění a obnově přirozené funkce střev. Fenykl působí proti nadýmání, uvolňuje křeče v žaludku a střevech, má uklidňující účinky. Rdesno hadí kořen se používá pro své stahující (adstringentní) účinky, mochna nátržník pomáhá při akutních i chronických zánětlivých onemocněních trávicího ústrojí, měsíček zklidňuje tlusté střevo, žaludek, žlučník a slinivku.

Řebříček odstraňuje křeče, mochna husí pomáhá při kolikových bolestech a společně s kostivalem chrání sliznice střev. Posilující máta snižuje plynatost a uvolňuje křeče, řepík má protizánětlivý a dezinfekční účinek, Krvavec toten patří k významným protiprůjmovým drogám, urychluje hojení, působí antisepticky, antibakteriálně a velmi dobře eliminuje ve střevech parazitující červy a prvoky. Čistý přírodní produkt.