Neohodnoceno

Zklidňující

Bylinný přípravek pro koně a ostatní velká zvířata.

Působí pozitivně při stresu, úzkosti i psychickém napětí. Pomáhá zlepšit koncentraci při práci a tím i nepřímo zvýšit výkonnost Vašeho koně.

Skladem
Kód: 067-15/C
619 Kč
Kategorie: Bylinky pro koně
Hmotnost: 0.84 kg

Působí pozitivně při stresu, úzkosti i psychickém napětí. Pomáhá zlepšit koncentraci při práci a tím i nepřímo zvýšit výkonnost Vašeho koně. Také má zklidňující a utišující účinek na zvířata v době silného stresu (sám doma, ohňostroj, výstavy, cestování).

Zklidňující bylinná směs působí pozitivně při stresu, úzkosti a psychickém napětí. Pomáhá zlepšit koncentraci a tím zvýšit výkonnost zvířete. Neovlivňuje motoriku. Uklidňující a harmonizující levandule, patří mezi osvědčené prostředky při poruchách nervové soustavy a neklidu. Máta posiluje organismus, mateřídouška uklidňuje a uvolňuje křečovité napětí svalů a dobromysl celkově posiluje organismus, zlepšuje krevní oběh a uklidňuje.

100% přírodní produkt

Složení:

dobromysl obecná nať (Origanum vulgare L. herba), levandule lékarska květ (Lavandula angustifolia flos), máta peprná nať (Mentha piperin herba), mateřídouška obecná nať (Thymus serpyllum L. herba), vřes obecný nať (Calluna vulgarit herba)

Dávkování:  Koně a ostatní velká zvířata (500kg): 40g (2 hrstky) směsi zalijeme  400ml vroucí vody (mláďa poloviční dávku).  Nálev necedíme a přimícháme do krmné dávky.

Doporučená doba podávání: Při zvýšené psychické zátěži, u neklidných jedinců je možno podávat i dlouhodobě (3týdny/1týden pauza).

Naše bylinné produkty jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv) a mají své registrační číslo.

Číslo schválení : 067-15/C

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. 

NEVHODNÉ PRO BŘEZÍ A KOJÍCÍ KLISNY