Neohodnoceno

Podpora při trávících obtížích

Bylinná směs je určená pro jedince náchylné k trávicím obtížím (koliky, křeče, zácpa a další). Napomáhá také předejít zažívacím obtížím při různých změnách (změna krmné dávky, přechod na pastvu či stěhování do nové stáje).

Skladem
Kód: 300
649 Kč
Kategorie: Bylinky pro koně

Blahopdárné účinky této směsi pomáhají zklidnit trávící soustavu a podporují její správnou funnkci. Řepík a heřmánek mají silní antiseptické a antibakteriální účinky a pomáhají eliminovat zánět ve sřevě. Fenykl a máta mají příznivé účinky na nadýmání a plynatost a společně s mochnou pomáhají pomáhají ulevit od křečí. Řebříček povzbuzuje vylučování žaludečních šťáv a zvýšení tvorby žluče, čímž zlepšuje trávení. Působí také desinfekčně, antisepticky. Měsíček ma zklidňující a hojivý účinek na sliznici střev. Levandule zase pomáhá s křečemi hladkého svalstva trávicího traktu, zlepšuje střevní peristaltiku a odtok žluče. Má i mírné antibiotické účinky a stimuluje činnost slinivky břišní.

Bylinná směs je určená pro jedince náchylné k trávicím obtížím (koliky, křeče, zácpa a další). Napomáhá také předejít zažívacím obtížím při různých změnách (změna krmné dávky, přechod na pastvu či stěhování do nové stáje).

100% přírodní produkt

Složení:

řepík lékařský nať (Agrimonia eupatoria herba), fenykl obecný plod (Foeniculum vulgare fructus), heřmánek pravý květ (Matricaria chamomilla flos), máta peprná nať (Mentha piperita herba), řebříček obecný nať (Achillea millefolium L. herba), mochna husí list (Potentilla anserina, folium), kostival lékařský nať (Symphytum officinale herba), měsíček lékařský květ (Calendula officinalis flos), levandule lékařská květ (Lavandula angustifolia flos)

Dávkování:  Koně a ostatní velká zvířata (500kg): 40g (2 hrstky) směsi zalijeme  400ml vroucí vody (mláďa poloviční dávku).  Nálev necedíme a přimícháme do krmné dávky.

Doporučení: Podávejte jako prevenci u problematických jedinců nebo při plánovaných změnách. Vhodný jako podpůrný prostředek při akutních obtížích.

Naše bylinné produkty jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv) a mají své registrační číslo.

Číslo schválení : 128-20/C

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.